O nas
Skoki w tandemie
Gdzie skaczemy
Galeria
Galeria

Szkolenia spadochronowe metodą "Static line"

"Static line", czyli po polsku szkolenie spadochronowe metodą "na linę" to tradycyjny, stosowany od wielu lat zarówno w wojsku, jak i w lotnictwie cywilnym, sposób szkolenia. Szkolenie "na linę" przeprowadzane jest w większości aeroklubów w Polsce.

an2_2048

Na czym polega "Static line"?

Po szkoleniu teoretycznym i praktyce naziemnej, student samodzielnie wyskakuje z samolotu na wys. ok. 1000 m. Jego spadochron za pomocą liny wyciągającej jest podczepiony do liny desantowej, znajdującej się na pokładzie samolotu. Tuż po wyskoku spadochron otwiera się samoczynnie, a skoczek leci na pełnej czaszy. O szczegóły szkolenia metodą Static Line najlepiej pytać Krzysztofa "Wiśnię" Wiśniewskiego.

Krok 1 - szkolenie teoretyczne

Krok 2 - ubezpieczenie

Każdy skoczek spadochronowy (także uczeń) musi posiadać ubezpieczenie OC za szkody wyrządzone osobom trzecim w związku z wykonywaniem skoków na minimalną sumę 50 tys. zł. Na rynku są dostępne różne ubezpieczenia dla skoczków spadochronowych. Najtańsze ubezpieczenie można dostać w Hestii, specjalną ofertę kierowaną do spadochroniarzy posiada Finansowa Chata (www.finansowachata.pl). My pomagamy wykupić ubezpieczenia naszym studentom (uczniom-skoczkom) właśnie w Finansowej Chacie. Sami też tu się ubezpieczamy.

Krok 3 -skoki

Nie trzeba już robić żadnych specjalistycznych badań żeby zostać skoczkiem.

Cennik

Szkolenie teoretyczne i ćwiczenia naziemne: 400 zł

Szkolenie teoretyczne składa się z następujących zagadnień:

1.Prawo i przepisy lotnicze

2. Budowa i eksploatacja spadochronów

3. Człowiek - możliwości i ograniczenia

4. Meteorologia

5. Procedury operacyjne

6.Zasady skoku - teoria skoku

7. Ogólne zasady bezpieczeństwa - technika skoku

Cennik kursu

Szkolenie teoretyczne: 400 zł

Pierwszy skok (1000 - 1200 m): 300 zł

Drugi skok: 250 zł

Trzeci skok: 200 zł


Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub po prostu chcesz porozmawiać o szczegółach szkolenia, skontaktuj się z nami. Tel. do Wiśni - 609 099 291.

« powrót strona główna
Umów się na skok