O nas
Skoki w tandemie
Gdzie skaczemy
Galeria
Galeria

Szkolenia spadochronowe AFF

Jak zostać samodzielnym skoczkiem?

Jeżeli skoczyłeś w tandemie i czujesz, że powietrze to Twój żywioł, zostań samodzielnym skoczkiem!  Jak to zrobić? Najlepszym ze sposobów jest zapisanie się na szkolenie AFF (od ang.Accelerated Freefall).

aff1_1920

To najnowocześniejsza i najbardziej efektywna metoda szkolenia skoczków spadochronowych, stosowana na całym świecie. Wymyślona kilkanaście lat temu w USA, rozprzestrzeniła się na całym świecie i kilka lat temu dotarła do Polski. Po skondensowanej części teoretycznej i ćwiczeniach naziemnych, student wyskakuje z samolotu na wysokości 4000 m razem z dwoma instruktorami, którzy lecą tuż przy nim i korygują jego sylwetkę.

aff2_1920

Po każdym skoku zostaje uczniowi pokazany i omówiony cały skok, ponieważ instruktor leci z kamerą umieszczoną na kasku i filmuje cały skok. Postępy w szkoleniu są błyskawiczne. Po ok. 8 skokach przeciętny student opanowuje podstawowe umiejętności i staje się samodzielnym skoczkiem.

aff3_1920

Od czego zacząć?

Krok 1 - szkolenie teoretyczne

Krok 2 - ubezpieczenie

Każdy skoczek spadochronowy (także uczeń) musi posiadać ubezpieczenie OC za szkody wyrządzone osobom trzecim w związku z wykonywaniem skoków na minimalną sumę 50 tys. zł. Na rynku są dostępne różne ubezpieczenia dla skoczków spadochronowych. Najtańsze ubezpieczenie można dostać w Hestii, specjalną ofertę kierowaną do spadochroniarzy posiada Finansowa Chata (www.finansowachata.pl). My pomagamy wykupić ubezpieczenia naszym studentom (uczniom-skoczkom) właśnie w Finansowej Chacie. Sami też tu się ubezpieczamy.

Krok 3 -skoki

aff4_1280

Cennik

Szkolenie teoretyczne i ćwiczenia naziemne: 400 zł

Skok z dwoma instruktorami z 4000 m: 800 zl

Skok z jednym instruktorem z 4000 m: 600 zł

Uwaga! W marcu 2013 r. zmieniły się przepisy i nie trzeba już robić żadnych specjalistycznych badań żeby zostać skoczkiem.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub po prostu chcesz porozmawiać o AFF, skontaktuj się          z nami. Tel. do Wiśni - 609 099 291.

« powrót strona główna
Umów się na skok