O nas
Skoki w tandemie
Gdzie skaczemy
Galeria
Galeria

Krzysztof „Wiśnia” Wiśniewski

wisnia_373Spadochroniarstwem zajmuje się zawodowo od 20 lat. Instruktor spadochronowy, na co dzień związany ze swoją Szkołą Spadochronową Blue Sky Team oraz Aeroklubem Wrocławskim - Ośrodkiem Szkolenia Lotniczego. Krzysiek jest założycielem strefy spadochronowej Skydive Wrocław lotnisko Szymanów, na której w weekendy wykonujemy skoki. "Wiśnia" ma uprawnienia instruktora AFF, tandem pilota i riggera. Posiada również amerykańską licencję USPA z uprawnieniami tandem pilota, instruktora AFF i coacha. Jest też instruktorem spadochronowym wojsk powietrzno-desantowych klasy mistrzowskiej.

Wiśnia został mianowany egzaminatorem Lotniczej Komisji Egzaminacyjnej ULC. Egzaminuje przyszłych skoczków spadochronowych PJ, instruktorów, instruktorów SL, instruktorów AFF, tandem pilotów, INS (Tandem) i riggerów.

Prywatnie – bardzo kontaktowy, sympatyczny, ciągle uśmiechnięty człowiek z ogromnym poczuciem humoru. "Wiśnia" ma na koncie ponad 5000 skoków i tyle samo bezpiecznych lądowań. Wykonuje też skoki pokazowe w nietypowe miejsca. Skakał już np. na Wyspę Piaskową, Pola Marsowe i  pergolę przy Hali Stulecia we Wrocławiu, a także na stadion w Lesznie (Grand Prix Europy na żużlu), zamek w Kórniku („Dni Kórnika”) czy do wrocławskiej rzeki Odry (skok pokazowy podczas zawodów spadochronowych „O Błękitną Wstęgę Odry”).

Świat spadochronowy jest bardzo mały i nie brak w nim profesjonalistów oraz naszych przyjaciół. Współpracujemy z najlepszymi.

Są wśród nich: Gosia Grabowska (żona "Kudłatego"), Maciej "Yeti" Michalak, Waldemar Nafalski, Kamil Knap oraz wiele innych wspaniałych osób,  z którymi możecie się spotkać skacząc z nami w tandemie lub decydując się na szkolenie spadochronowe.

« powrót strona główna
Umów się na skok